Sosyal Medyada BeyinVeSinir

🌟🇹🇷100. Yılında Cumhuriyet Fazilettir! 🇹🇷🌟 Yüz yıl önce, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde yürüttüğümüz ve bağımsızlığımızı tüm dünyaya kabul ettiren Kurtuluş Savaşı’nın ardından, egemenliğimizin gücünün bizlere, yani Türk Milletine teslimi için Cumhuriyet ilan edildi🌟 ve Türk milleti kendi kaderini tayin etme hakkına sahip oldu. 🙏 🌱👶 🇹🇷🇹🇷🎉 Yüzüncü Yılında Bir Kez Daha Gür Bir Biçimde Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun! 🎉🇹🇷🇹🇷

Doktor Özgür Akşan ve bu videoda sizlere normal basınçlı hidrosefali hakkında kapsamlı bir bilgi sunuyorum. Normal basınçlı hidrosefali, özellikle yaşlı bireylerde sıkça rastlanan, ancak her yaş grubunu etkileyebilecek bir beyin rahatsızlığıdır. Bu durum, beyin omurilik sıvısının anormal bir şekilde birikmesiyle ortaya çıkar. Ancak, bu sıvı birikimi standart hidrosefalinin aksine beyinde yüksek basınca yol açmaz.

01.06.2023

💡🎙️🎧 Podcast: Skolyoz Farkındalık Ayı

15.06.2023

💡🎙️🎧 Podcast: Omurga Sağlığı: Bel Fıtığı Nedir?

i....

Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

12 Kasım 2020

Dr. Özgür Akşan sayesinde ameliyat ile bel fıtığı sorunumdan kurtuldum. Özgür beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum! Ameliyata gerek olmayan tedaviler de yaptığını ama benim bel fıtığımın ilerlediğini, geç kaldığımı ve ameliyat olmam gerektiğini bana anlattı. Bacağımdaki devamlı uyuşmadan ve belimde ve bacağımda ağrılardan dolayı 5 dakikadan fazla yürüyemez halde idim. Beni hemen muayene etti ve ardından MR ve BT çekimlerimi yaptırdı. Rahatsızlığımın teşhisini dikkatli bir şekilde bana anlatarak yaptı ve ameliyatın ...nasıl olacağını karşıma geçip oturarak detaylı bir şeklide anlattı. Tüm sorularımı sordum ve aldığım cevaplarla kendisine güvenebileceğimi anladım. Ameliyatımdan sonra şimdi saatlerce rahat şekilde yürüyebiliyorum çok şükür. Hafif iyileşme ağrılarım devam ediyor. Bir süre sonra onların da son bulacağını biliyorum. Özgür bey hastası ile çok ilgili bir doktor. Sizi dinliyor, şikayetlerinizi anlatmanıza ve endişelerinizi ortaya dökmenize fırsat veriyor. Tüm sorularınızı cevaplıyor. Seçeneklerinizi, oluşacak senaryoları, ameliyat ve iyileşme sürecinizi anlamanız için sizinle uzun uzun konuşuyor. Karanlıkta kalan hiçbir konu kalmıyor. Doktorunuza güvenmek ve kendinizi ona emanet etmek konusunu biliyorsanız söyleyeyim, orada bir tereddüt kalmıyor. Teşhis ve tanı için gereken testler, MR ve BT çekimleri için hiç yorulmanız gerekmiyor. Özgür beyin ekibi görüntüleme merkezi kapısına kadar sizi bırakıyor ve çekimler tamamlanana kadar refakat ediyor, tekrar sizi kliniğe geri getiriyorlar. Herkes çok yardımcı ve profesyonel. Dr. Özgür Akşan’a ilgisinden ve ameliyatımda gösterdiği hassasiyetten dolayı minnettarım. Şifa arayan herkese Özgür beyi kesinlikle tavsiye ederim..
5/5

se...r

Bel Fıtığı Ameliyatı

12 Kasım 2020

5 yıldır yaşadığım bel ağrıları nedeniyle birçok doktora gittim ve ameliyatsız tedavi yöntemlerinin hepsini denedim. Ağrıların günden güne artması ve sağ bacağıma vurarak dayanılmaz hale gelmesi sürecinde tanıdıklarımızın tavsiyesi ile Dr. Özgür Bey ile tanıştık. Yaptığı detaylı tetkikler sonrasında ameliyat kararı aldık ve başarılı bir ameliyat geçirdim. Ameliyattan 4 saat sonra ağrısız bir şekilde yürüyebilmek tarifi imkansız bir mutluluk. Şu an istirahat süreci devam ediyor, inşallah birkaç hafta içinde tamamen iyileşeceğim. ...Özgür Bey işinde uzman bir doktor. Ancak, bence onu özel kılan uzmanlığına ek olarak taşıdığı diğer özellikler: Hastasına ayırdığı zaman içinde hastasını çok güzel dinliyor ve teşhisi hakkında tüm detayları anlatıyor. Bunun için teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanıyor.Muayenehanesinde mükemmel işleyen bir sistem kurmuş. Hiçbir karışıklık yok, herşey tıkır tıkır yürüyor. Çalışanları da aynı bilinç ve hassasiyette. Pozitif ve net yaklaşımı ile hastasını çok iyi hissettiriyor. Yaptığı işin hakkını vererek yapıyor ve inanılmaz titiz çalışıyor. Birlikte olduğunuz her an titizliği ve işindeki özeni hissediyorsunuz. Hastasını ameliyat sonrasında da takip ederek tedaviyi garanti altına alıyor. Herşey için teşekkür eder, sağlıklı ve başarılı günler dilerim.
5/5

a...

Bel Fıtığı

14 Temmuz 2018

Bel fitigi icin yaklasik 6 ay once tanistigim ve o gunden beri sanki bel fitigim hic olmamis gibi yasamami saglayan muhtesem bir doktor.Isini bukadar severek yapan hastalariyla bukadar ilgili alakali ama bir okadar seviyeli laubali olmayan guleryuzlu harika bir kişi.Muayeneye gittiğim her seferde bana destek olan net cevaplarla birlikte isini bukadar profesyonel gerceklestirip size yardimci olan ve bu hizmetini bukadar ust duzey kalitede ve samimi olarak yapabilen cok doktor bulabilirsiniz. Kendisine cok tesekkur ederim.
5/5

Kliniğimiz

Zaman Kaybetmeden

Randevunuzu Alın